73-919 New Studio Uws Doorman Gym

  • 33 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

73-919 New Studio Uws Doorman Gym New York har ett väldigt bra läge i New York, cirka 5 minuter till fots från Beacon-teatern. Den här 33 m² stora lägenheten ligger inom 3 km från tågstationen Grand Central och ganska nära busshållplatsen Broadway & West 73rd Street.

På boendet kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

Tillgång till isrink hjälper gästerna att underhålla kroppen.

73-919 New Studio Uws Doorman Gym har möjligheter för självhushållning, som ett komplett kök utrustat med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap.

Om du vill bo i distriktet Hamm är lägenheten ett bra val, ungefär 10 minuters bilresa från New York. Sevärdheterna inkluderar St Patrick's Cathedral, inom 2 km från boendet. Cirka 25 minuter till fots från 73-919 New Studio Uws Doorman Gym hittar du Observationsdäcket Top of the Rock. Den här lägenheten ligger i närheten av tunnelbanestationen 72nd Street och 5 km från flygplatsen LaGuardia.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near 73-919 New Studio Uws Doorman Gym New York
73-208 New 2Br 2Bath Uws Doorman Gym
Mobilpris

73-208 New 2Br 2Bath Uws Doorman Gym

0 m från boendet
73-1204 New Studio Uws Doorman Gym
Mobilpris

73-1204 New Studio Uws Doorman Gym

0 m från boendet
73-1004 New Studio Uws Doorman Gym
Mobilpris

73-1004 New Studio Uws Doorman Gym

0 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    LaGuardia Airport Flygplats
    15 km

    Tågstationer

    Grand Central Terminal
    3,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Internetanslutning
    • Rum med Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Strykservice

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av 73-919 New Studio Uws Doorman Gym?
      Populära sevärdheter nära 73-919 New Studio Uws Doorman Gym inkluderar Observationsdäcket Top of the Rock, som ligger 25 minuters promenad.
    • Finns det gratis Wi-Fi på 73-919 New Studio Uws Doorman Gym?
      Internet tillhandahålls gratis på 73-919 New Studio Uws Doorman Gym.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur 73-919 New Studio Uws Doorman Gym?
      Visst, 73-919 New Studio Uws Doorman Gym tillåter husdjur.
    • Hur stort är lägenheten?
      Lägenheten har en total yta på 33 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    LaGuardia Airport Flygplats
    15 km

    Tågstationer

    Grand Central Terminal
    3,1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    73-919 New Studio Uws Doorman Gym New York

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng